نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک

جمعه 12 آبان 1396
11:05
بهرام پروهان

قیمت پیشنهادی نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک برای هر پروژه شامل درب و پنجره های  upvc، شیشه تک جداره یا دو جداره ، یراق آلات مصرفی و نصب پنجره در محل می باشد. فریم قبلی و حمل درب و پنجره ها و شیشه تا محل پروژه بر عهده خود مشتری می باشد. https://upvc.pro/


پنجره یو پی وی سی

   

با افزایش استقبال از نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک، پروفیل های ترک راه خود را به ایران باز کردند. هرچند پس از سال ۱۳۸۵ و با ایجاد کارخانه های تولید پروفیل یو پی وی سی در کشور ، کم کم این پروفیل ها جای خود را به پروفیل های ایرانی دادند ولی هنوز هم بدلیل قیمت کمتر در ایران پروفیل های ترک تاروس مورد استفاده قرار می گیرند. نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز سلایق مختلف از پروفیل هایی  پنجره دوجداره upvc ترک نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل ها تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشد.

یک برند ترکیه ای معتبر در صنعت پروفیل یو پی وی سی ترک نام دارد. نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک جزء تولید کنندگان انواع پروفیل های یو پی وی سی می باشد، که محصولات خود را تحت لیسانس کشور آلمان به سایر کشور ها، از جمله ایران صادر می نماید.
پروفیل  پنجره دوجداره upvc ترک نیز در بین تعدادی از فعالان ساخت درب ها و پنجره های دو جداره یو پی وی سی طرفدار دارد. این کمپانی نیز در ایران دارای نمایندگی فروش است؛ اما در سالهای اخیر با توجه به کیفیت بالای محصولات داخلی، حضور این برند نیز در ایران کمرنگ تر از گذشته شده است.
چه عواملی بر قیمت در ب و پنجره در نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک تاثیر میگذارند ؟
۱- پروفیل درب و  پنجره دوجداره upvc ترک
۲- یراق آلات درب و  پنجره دوجداره upvc ترک
۳- شیشه های دوجداره دستی و یا کارگاهی
۴- فرآیند تولید درب و  پنجره دوجداره upvc ترک
۵- نحوه نصب درب و  پنجره دوجداره upvc ترک
ما در تولید پروفیل های خود از فناوری های روز دنیا استفاده می کنیم و با حساسیتی که در انتخاب مواد اولیه داریم, تلاش می کنیم کیفیت بسیار مناسبی را به بازار عرضه کنیم. اما غیر از این شرکت پنجره از این مزیت بهره می برد که کاملا بر سرمایه شخصی خود متکی است، به این معنی که در این سال ها هیچ نوع وام و یا تسهیلات بانکی دریافت نکرده است. بنا بر این افت و خیز بازار نمی تواند بر کیفیت و قیمت محصولات نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک تاثیری بگذارد https://upvc.pro/. در نتیجه قیمت ما همواره ثابت بوده و به راحتی می توانیم از نظر کیفیت و قیمت با همه پروفیل های بازار رقابت کنیم. از سوی دیگر به دلیل بومی بودن نیروی کار ما و همچنین به این خاطر که ما مواد اولیه را به صورت کاملا نقدی خریداری می کنیم، از توان رقابتی بسیار بالایی برخوردار هستیم.دلایل بسیار زیادی وجود دارند که باعث افت شدید کیفیت در صنعت یو پی وی سی شده است. یکی از دلایل عمده این است که در ایران هر حرفه ای که قدری سود ده باشد، افراد بسیاری بدون داشتن تخصص های لازم به سوی آن سرازیر می شوند. از سوی دیگر واردات هر گونه پروفیل های بی کیفیت خارجی نیز لطمات بسیاری به صنعت وارد کرده است.
انواع پروفیل در نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک
در بازار ۵ مدل پروفیل از لحاظ اعتبار و کیفیت موجود می باشد:
۱– پروفیل های آلمانی وارداتی از قبیل: VISTABEST- VEKA – SALAMANDR- BROGMAN و …
۲– پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی آلمان یا اتریش با وزن استاندارد مانند:  -بوتیا – سیندژ – همارشتن
۳– پروفیل های ترک درجه یک با رعایت وزن استاندارد مانند: TEKNO PLAST- SHEFFER- FISHER – WINHOUSE- WINTECH
یراق الات نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک نیز دارای طول عمر زیادی هستند و اگر از جنس مرغوب برای تولید استفاده شده باشند برای سالیان متوالی به درستی کار خواهند کرد، زمانی که یراق الات درب و  پنجره دوجداره upvc ترک دچار ایراد می شوند تمام کارایی درب و پنجره دوجداره دچار مشکل می شود و امکان باز و بسته کردن دستگیره وجود ندارد و اسپانیولت نیز برای قفل کردن لنگه در پروفیل قاب ناتوان می شود، نکته قابل توجه این است که در صورت بروز هر گونه مشکل و خرابی می توان یراق الات را تعویض کرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست برای تمیز کردن پنجره ها می توانید https://upvc.pro/ از مخلوط آب و صابون استفاده کنید تا بدون باقی گذاشتن اثر گردو غبار، پنجره ها را براق سازد با توجه به تنوع یراق آلات در نظر گرفته شده، جهت پنجره های دوجداره ترک ، می بایست دستور العمل های مفیدی که از طرف سازنده در خصوص نحوه استفاده از آن ها ارائه می گردد، به دقت صورت پذیرد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، بتوان آن را بر طرف کرد.


پنجره ترکیه ای تاروس


خدمات تعمیر در نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک

۱- تعمیرات تخصصی و رگلاژ و رفع گیر و ایرادات درب و پنجره دوجداره upvc ترک در موقع باز و بسته کردن
۲- اضافه نمودن بازشو به پنجره های فیکس
۳ – تعویض یراق آلات معیوب پنجره دوجداره upvc ترک
۴ – تعویض شیشه های شکسته پنجره دوجداره upvc ترک
 بسیاری از کارگاه های ساخت  پنجره دوجداره upvc ترک نیز در سر تا سر کشور مشغول به فعالیت هستند. اما اکثر این کارگاه ها از دستگاه های بسیار ارزان و غیر استاندارد برای ساخت درب ها و پنجره های یو پی وی سی خود استفاده می نمایند. از این رو بهتر است که برای سفارش و خرید درب ها و پنجره های یو پی وی سی به شرکت های معتبر ساخت این گونه درب ها و پنجره ها مراجعه نماییم. https://upvc.pro/هر کدام نمایندگی پنجره دوجداره upvc ترک برند هایی خاص از پروفیل یو پی وی سی را استفاده می نمایند. با توجه به نوع پروفیل مصرفی، قیمت درب ها و پنجره های عایق یو پی وی سی با هم متفاوت خواهد شد.