X
تبلیغات
زولا

تعمیر پنجره دوجداره در کرج

جمعه 23 تیر 1396
11:22
بهرام پروهان
ارائه خدمات رگلاژ و تعمیر پنجره دوجداره در کرج و تمام نقاط تهران توسط تیم کاری این شرکت انجام می گیرد. تمامی خدمات ما در اسرع وقت و با کیفیت بالا و هزینه مناسب و ضمانت صورت میپذیرد. برای حضور در محل و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب

  
تولیدکننده موفق در زمینه  درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی باید نسبت به تجارت داخلی و خارجی اطلاعات بروزتری داشته باشد. به عنوان مثال اینکه چه عواملی ممکن است در روند قیمت مواد اولیه ساخت درب و پنجره تاثیرگذار باشد و یا چه سیاست‌های بر این تجارت ممکن است اثر بگذارد و این مختص کشوری که در آن حضور داریم، نمی‌شود بلکه باید از روند تغییرات و یا سیاست‌هایی که در کشورهای که به گونه‌ای تاثیرگذار در صنعت و تجارت یو پی وی سی هستند نیز می‌شود.
مزایای استفاده از تعمیر پنجره دوجداره در کرج :
بازگشت کارایی درب و پنجره بعد از تعمیر
رفع کامل ایرادات موجود در درب و پنجره دو جداره
تضمین تیم تخصصی ما بعد از تعمیرات
کاهش هدر رفت انرژی و جلوگیری از ورود گرما و سرما
اشنایی با نحوه ی نگه داری بهتر بعد از حضور تیم تعمیرکار ما
علاوه بر خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره الومنیومی و upvc، اضافه کردن بازشو به لنگه های فیکس و تبدیل درب و پنجره از تک حالته به دوحالته نیز توسط تیم کاری ما صورت میپذیرد.
در بعضی موارد بعد از نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به دلایلی همچون نصب غیر اصولی و یا کیفیت تولید پایین و نوع پروفیل یا یراق آلات غیر مرغوب مصرفی در تولید پنجرهای دوجداره یو پی وی سی و یا بخاطر سایر ترفند هایی که برای پایین آمدن قیمت از طرف تولید کنندگان نامعتبر یا سازندگان غیر حرفه ای پیشتهاد و اجرا می شود ایراداتی در کارکرد درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی بوجود می آید که نیاز به رگلاژ و رفع گیر و ایرادات و تعمیر پنجره دوجداره در کرج باید با توجه به نوع درب و پنجره ها و هزینه ای که بابت خرید این مدل پنجره ها صرف نموده اید لازم می باشد فرد متخصصی این امر را انجام دهد. اما متاسفانه در این موارد مصرف کننده اصلی نمی تواند تولید کننده پنجره را پیدا کند .
تعمیرات پنجره دوجداره

اگر بخواهید بیشترین بهره را از پنجره خود ببرید؛ رعایت برخی از نکات باعث می شود، کارایی و عمر این پنجره ها بیش از پیش بالا رود. این نکات به قرار زیر است: با فاصله های زمانی معین، تمام قطعات مکانیکی و متحرک پنجره ها را روغن کاری کنید. البته روغن کاری باید توسط روغن های رقیق موجود انجام شود.
خدمات تعمیر پنجره دوجداره در کرج :
۱- تعمیرات تخصصی و رگلاژ و رفع گیر و ایرادات درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی در موقع باز و بسته کردن
۲- اضافه نمودن بازشو به پنجره های فیکس
۳ – تعویض یراق آلات معیوب
۴ – تعویض شیشه های شکسته
۵ – درزبندی و عایق کاری اطراف پنجره های پنجره های دوجداره UPVC
۶ – نصب توری آلومینیومی رولی مخصوص پنجره های UPVC
۷ – تمیزکاری و نظافت پنجره های UPVC با مواد مخصوص نظافت
از نزدیک نمودن وسایل حرارت زا همچون آتش جوشکاری و یا شعله مستقیم به پنجره های یو پی وی سی اجتناب کنید. به منظور دوام بیشتر لاستیک های درزگیر پنجره ها، در بازه زمانی مشخص حداکثر سه ماه یکبار آن ها را توسط پارچه ای حاوی صابون مایع تمیز کنید. زیرا این عمل نرمی، انعطاف و تمیزی لاستیک ها را به ارمغان می آورد. برای تمیز کردن پنجره ها می توانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید تا بدون باقی گذاشتن اثر گردو غبار، پنجره ها را براق سازد با توجه به تنوع یراق آلات در نظر گرفته شده، جهت پنجره های دوجداره یو پی وی سی ، می بایست دستور العمل های مفیدی که از طرف سازنده در خصوص نحوه استفاده از آن ها ارائه می گردد، به دقت صورت پذیرد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، بتوان آن را بر طرف کرد.