X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت

پنج‌شنبه 18 آبان 1396
09:43
بهرام پروهان

پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت, پنجره ای است که از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و توسط تکنولوژی روز دنیا ساخته شده باشد چرا که درب و پنجره های دوجداره upvc ساخته شده توسط کارگاه ها از از کیفیت پایین تری برخوردار بوده و دلیل آن ساخت درب و پنجره دوجداره بصورت نیمه اتوماتیک می باشد https://upvc.pro/ .

پنجره دوحالته

 

 شرکت های پنجره دوجداره استاندارد از بهترین تکنولوژی، ماشین آلات و تجهیزات برای تولید این محصول استفاده می نمایند.مشتریان محترم حتما در خرید و پنجره دوجداره upvc استاندارد دقت داشته باشید که پنجره ها از نظر مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی ،خوردگی , رطوبت هوا, ایمن بودن در برابر سرقت, عدم اشتعال در هنگام آتش سوزی و حریق اطمینان حاصل کنید که درب و پنجره دوجداره از کیفیت خوبی برخوردار باشند. در استانداردهای تولید در و پنجره  دوجداره مورد دیگر، استانداردهای امنیتی و ضدسرقت بودن آنهاست. دربها و پنجره‌هایی که در تراز همکف یا نزدیک به آن قرار دارند، از بیشترین ریسک ورود سارقین برخوردار هستند. متأسفانه اگر بازشوها از تمهیدات امنیتی و قفلهای مناسب برخوردار نباشند، تهدید بزرگی برای ساکنین، کاربران و اموال آنها محسوب می‌شوند. نکات مهم ساخت پنجره دوجداره upvc استاندارد شامل گزینه های زیر می باشد:

✔ پروفیل پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت 

✔ یراق آلات پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت

✔ شیشه دو جداره

✔ کیفیت ساخت پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت

✔ نصب یا تعویض پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت

طرح پنجره دوجداره یو پی وی سی

پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت https://upvc.pro/

مهمترین عامل از لحاظ کیفی و قیمت نهایی ساخت درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت جنس و نوع پروفیل مصرف شده در آن می باشد. چرا که یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نمی باشد، اما مشکلاتی را با گذشت زمان برای خریداران و مصرف کنندگان ایفا می کند. از جمله این مشکلات تغییر رنگ و شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی پنجره دو جداره از حالت عادی می باشد . شما می توانید محیط اطراف خود را با رنگ مورد علاقه خود رنگ آمیزی کنید،بنا به سلیقه و معماری داخلی و خارجی ساختمان خود رنگ مورد نظر را سفارش https://upvc.pro/ دهید، ساخت و تولید پروفیل دکوراتیو یا رنگی به دو طریق امکان پذیر است:

پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت بارنگ آمیزی پروفیل با رنگ های مخصوص و مقاوم در برابر عوامل جوی

پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت لمینت شده که شامل طرح یا رنگ مورد نظر به صورت یک لایه بر روی پروفیل روکش می شود.

به منظور ایجاد طرح های تزئینی و رنگی از روکش های تزئینی استفاده می شود، کیفیت مرغوبیت روکش و چسب و همچنین تجهیزات روکش زنی اهمیت زیادی داشته و در الماسی محصول نقش مهمی را ایفا می کند.لازم به ذکر است که پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی نیاز به رنگ آمیزی ندارد و در نتیجه منجر به حذف کامل هزینه رنگ امیزی می شود و همچنین در مقابل خوردگی و پوسیدگی  مقام است.

پنجره دوجداره یو پی وی سی

یراق آلات پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت 

یراق آلات پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند. یراق آلات کاربردی در صنعت درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد شامل تک حالته، دو حاته، کشویی و فولکس واگنی می باشد. اگر یراقی می خواهید که هم از لحاظ کیفی، قیمت و همچنین کارایی در بالاترین سطح باشد، ما یراق دو حالته را به شما پیشنهاد میکنیم. پیشرفت تکنولوژی از قبیل قفل و یراق آلات درب و پنجره  دو جداره https://upvc.pro/  آنها را از لحاظ امنیت در تراز بالایی قرار داده است. 

ویژگیهای پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت

۱- استحکام

۲- زیبایی فوق‌العاده پنجره دوجداره upvc استاندارد و با کیفیت

۳- صرفه جوئی در مصرف انرژی تا ۴۰%

۴- کاهش آلودگی صوتی تا میزان

۵- پائین بودن ضریب انتقال حرارتی