X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

درب و پنجره دوجداره خلیجی

چهارشنبه 17 آبان 1396
09:27
بهرام پروهان

استفاده از درب و پنجره دوجداره خلیجی و با اشکال خاص بسته به طراحی و معماری ساختمان ها و منازل مسکونی و اداری دارد. در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال بسیار خاص و ویژه ای دارند که جلوه ای خیره کننده و جالب به نما می دهد, اشکال گوناگونی درب و پنجره دوجداره خلیجی را می توان با پروفیل upvc ساخت https://upvc.pro/ .

 

 پنجره ها غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از مدل های پنجره که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد ، انواع درب و پنجره دوجداره خلیجی و قوس دار است. پنجره های نیم دایره ، دایره ، کمانی و … انواع دیگر در جای خود زیبایی منحصر به فردی به نما می دهد. معماران و طراحان ساختمان با سلایق خاص همیشه به دنبال یافتن و اجرای پروژه های منحصر بفرد و خاص هستند. شاید یکی از دلایلی که بعنوان نقاط ضعف پنجره های دوجداره یو پی وی سی نسبت به انواع پنجره آهنی و فلزی مطرح است، همین عدم انعطاف پذیری پروسه تولید پنجره های یو پی وی سی با نظر طراحان تصور شود.  کاربرد عمده درب و پنجره دوجداره خلیجی یا اغلب در پذیرایی خانه است. مدل درب و پنجره دوجداره خلیجی به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون ایجاد می کند. این پنجره یو پی وی سی مقاومت بالای انواع ثابت وبازشو را حفظ میکند. امکان قرارگرفتن کتیبه نیز در درب و پنجره دوجداره خلیجی وجود دارد. به دلیل نصب شیشه ساده در این پنجره های یو پی وی سی و هزینه تولید کمتر، نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر هستند. بسیاری از مردم تصور می کنند که پنجره های پیش آمده از ساختمان (پنجره شاه نشین یا درب و پنجره دوجداره خلیجی ، سنتی و منسوخ شده اند،حال آنکه این مدل پنجره های یو پی وی سی مزایای بسیاری دارا هستند ،که آنها را واجد ارزش می کنند.

مزایای درب و پنجره دوجداره خلیجی:

اضافه کردن زیربنا به خانه شما. اضافه کردن نور و رو شنایی به فضا،به خصوص به لطف شیشه های پانوراما که نور را از زوایای مختلف به داخل فضا هدایت می کنند. https://upvc.pro/امکان تهویه و سیرکولاسیون هوا به دلیل قابلیت باز و بسته شدن پنجره درب و پنجره دوجداره خلیجی با طراحی خوب می توانند فضایی همه کاره و چند منظوره ایجاد کنند. توجه شما را به دیدن این نمونه ها و 5 نکته مهم درباره آنها جلب می کنیم:

۱-آنها احساس لطیف معمارانه را به فضا می بخشند.

۲- درب و پنجره دوجداره خلیجی می توانند تبدیل به نقطه کانونی برای فضا شوند.

۳-این پنجره ها بهترین مکان برای ترکیب با فضاهای ذخیره سازی هستند.

۴- درب و پنجره دوجداره خلیجی می توانند حس مینیمالیستی و مدرن به فضا ببخش ند.

۵- درب و پنجره دوجداره خلیجی می توانند آیتم های مختلفی را در فضا کنار هم قرار دهند.

بهترین پروفیل درب و پنجره دوجداره خلیجی

ما در تولید پروفیل های خود از فناوری های روز دنیا استفاده می کنیم و با حساسیتی که در انتخاب مواد اولیه داریم, تلاش می کنیم کیفیت بسیار مناسبی را به بازار عرضه کنیم. اما غیر از این شرکت درب و پنجره دوجداره خلیجی از این مزیت بهره می برد که کاملا بر سرمایه شخصی خود متکی است، به این معنی که در این سال ها هیچ نوع وام و یا تسهیلات بانکی دریافت نکرده است. بنا بر این افت و خیز بازار نمی تواند بر کیفیت و قیمت محصولات شرکت درب و پنجره دوجداره خلیجی تاثیری بگذارد. https://upvc.pro/در نتیجه قیمت ما همواره ثابت بوده و به راحتی می توانیم از نظر کیفیت و قیمت با همه پروفیل های بازار رقابت کنیم. انعطاف پذیری در طراحی درب و پنجره دوجداره خلیجی با اشکال خاص فقط به اشکال هندسی مربع و مستطیل ختم نمی شود. پروفیل های یو پی وی سی با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک برخوردار هستند. درب و پنجره دوجداره خلیجی و با اشکال خاص پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند.

نکات مهم درخرید درب و پنجره دوجداره خلیجی

در خرید درب و پنجره دوجداره خلیجی باید به 4 نکته مهم توجه نمود.در واقع درب و پنجره دوجداره خلیجی استاندارد ، پنجره های می باشند که هزینه خرید خودرا با صرفه جویی در اتلاف انرژی ،جبران خواهند کرد. در واقع شما هزینه نمی کنید بلکه پس انداز می کنید . این 4 نکته مهم در خرید درب و پنجره دوجداره خلیجی عبارتند از :

۱-انتخاب پروفیل یو پی وی سی کاملا استاندارد جهت شرایط آب و هوایی منطقه نصب درب و پنجره دوجداره خلیجی

۲-انتخاب نوع یراق آلات مصرفی بسته به کارایی و وزن لنگه ها ومیزان تردد.

۳-استفاده ازشیشه درب و پنجره دوجداره خلیجی صنعتی که کاملا بصورت استاندارد تولید شده باشد و گاز آرگون به میزان لازم در آن تزریق شده باشد و قادر به خروج نباشد. با توجه به اینکه بخش اعظم یک پنجره دوجداره را شیشه دوجداره تشکیل میدهد، پس در انتخاب شیشه باید دفت فراوانی کرد تا کاملا استاندارد و به صورت صنعتی تولید شده باشد.

۴-تولید استاندارد درب و پنجره دوجداره خلیجی که باید توسط استاد کار متخصص وماشین آلات استاندارد تولید گردد. در غیر این صورت حتی با انتخاب پروفیل، یراق و شیشه دوجداره استاندارد در صورتیکه تولید خوبی نداشته باشید پنجره شما هرگز عایق نخواهد بود وازبین باز شوها اتلاف انرژی صورت می پذیرد. https://upvc.pro/ روی تولید خوب و صنعتی همواره تآکید داشته باشید ، تنها راه مطمئن شدن از تولید خوب ، بازدید از پروژه های انجام شده می باشد.