پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی

پنج‌شنبه 13 مهر 1396
13:22
بهرام پروهان

امکان استفاده از پروفیل رنگی متناسب با دیزاین داخل منزل و نمای ساختمان با قابلیت ثبات رنگ در شرایط مختلف محیطی وآب و هوایی برای پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی جذابیت این پنجره ها را دوچندان کرده است.

پنجره هلالی دوجداره

  امروزه بیشتر از پنجره دوجداره و سه جداره upvc برای ساختمان ها استفاده می شود البته قابل ذکر است که پنجره های سه جداره برای مکان هایی خاصی که دارای سر و صدای بسیار زیادی هستند استفاده می شوند. درب پنجره سه جداره upvc دارای پروفیل ضخیم‌تر و با تعداد کانال‌های داخلی بیشتری بوده (بهتر است برای بکارگیری پنجره‌های سه جداره در ساختمان ها از پروفیل‌هایی با کانالهای ۵ یا بیشتر استفاده گردد ) و این امر به ما این امکان را می‌دهد که از شیشه سه جداره و یا دو جداره با ضخامت بالاتری استفاده کنیم. در ضمن پنجره های UPVC با ظاهری جذاب و رنگ ها و یا فویل های لمینت شده میتواند بر اساس سلایق شما و طرح های شما تغییر کند. https://upvc.pro/ برای مشاوره و یا تعیین قیمت پنجره ها به صورت رایگان با شرکت پروپن در تماس باشید  پنجره های سه جداره بیشتر مصرف صنعتی داشته و در مواردی استفاده می‌گردند که محیط دارای آلایندگی صوتی بسیار بالایی ‌باشد. مزایای خیلی زیادی در استفاده از پنجره های دوجداره با استفاده از پروفیل UPVC وجود دارد که یکی از اصلی ترین آن ها که امروزه مورد توجه بسیاری از دولت ها قرار گرفته است مسئله‌ی کاهش مصرف انرژی می‌باشد. البته قابل ذکر است که کارایی پنجره‌های سه جداره در برخی مواقع چند برابر پنجره های دو جداره upvc می‌باشد.
پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی  بعنوان عایق صوتی
پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی  با توجه به اینکه جنس پرو فیلها از نوع upvc هستند و همچنین شیشه های چند جداره عامل مهمی در جلو گیری از ورود سر و صدا به داخل محیط می باشند. استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره upvc تا میزان ۶۰% و سه جداره تا میزان ۸۰% آلودگی های صوتی محیط اطراف کار و زندگی ما را کاهش میدهد.
پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی بعنوان عایق حرارتی
امروزه با بالا رفتن هزینه های سوخت و انرژی و ارائه مبحث ۱۹ ساختمان استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره upvc امری مهم تلقی میشود که در این میان پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی با توجه به میزان عایق بندی بالای پروفیلهای upvc و همچنین قالب بندی و آب بندی خوب و مناسب میتواند سهم بسزایی را در جلوگیری از اتلاف سوخت و انرژی داشته باشد.

پنجره چندضلعی

اساسی‌ترین سؤال خریداران این است که آیا پنجره‌های سه جداره upvc دو برابر پنجره دو جداره مانع آلودگی صوتی می‌شوند ؟
در جواب می‌توان گفت که کارایی این پنجره‌ها در برخی مواقع چند برابر درب پنجره دو جداره upvc می‌باشد. برای استفاده از درب پنجره سه جداره حتماً بایستی محل کارشناسی دقیق شود تا بتوان بالاترین کارایی را از بکار گیری آن کسب کرد. برای پروفیل این نوع پنجره‌ها بعضی از کارخانه‌های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی اقدام به تولید کرده اند که بسته به بضاعت فنی هر کارخانه دارای کیفیت‌های متفاوتی است . https://upvc.pro/ ولی می‌توان توصیه کرد که برای بکارگیری درب پنجره‌های سه جداره بهتر است که از پروفیل‌هایی با کانالهای ۵ یا بیشتر استفاده گردد .
ویژگیهای پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی مرغوب به عوامل زیر بستگی دارد:
۱-پروفیل پنجره دوجداره و سه جداره upvc
۲-گالوانیزه پنجره دوجداره و سه جداره upvc
۳-یراق آلات پنجره دوجداره و سه جداره upvc
۴-شیشه دو جداره
۵ – نصب صحیح و استاندارد پنجره دوجداره و سه جداره upvc
اگر شما هم قصد سفارش پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی را دارید توصیه می کنیم قبل از اینکه اقدام به خرید پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی برای ساختمان نوساز یا تعویض پنجره ساختمان خود کنید مطالب این صفحه را به دقت بخوانید تا یک بار برای همیشه برای خرید پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی اقدام کنید و هزینه و وقت شما به درستی استفاده شود.این شرکت پنجره از نمایندگان برتر شرکت ویستا بست ، آلو پلاس ، و وین تک  میباشد. گروه درب و پنجره دو جداره یو پی سی پنجره با بهره گیری از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی کیفیتی در خور توجه را در اختیار خریداران قرار میدهد. خط تولید پنجره به صورت اتوماتیک و با استفاده از دستگاههای روز دنیا طراحی شده است و بدین ترتیب اتصال قطعات به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد.
همچنین با بهره گیری از کارشناسان متخصص در امر مشاوره، طراحی ،اندازه گیری ، تولید و نصب استاندارد پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی ،این آمادگی را دارد تا مشتریان عزیز را از خدمات مناسب خود در راستای کاهش هزینه های مربوط به انرژی بهره مند نماید.
همچنین می توانید با بازدید از پروژه های انجام گرفته توسط این شرکت پنجره از میزان رضایت مندی مشتریان و کیفیت محصولات این شرکت مطلع گردید. https://upvc.pro/
شما میتوانید ابعاد درب و پنجره خود را به شماره ۰۹۱۲۷۲۹۸۰۸۶ در تلگرام ارسال نمایید تا از پیش فاکتور اولیه خود مطلع شوید.