X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc

پنج‌شنبه 9 شهریور 1396
07:19
بهرام پروهان

در ساخت بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc از لایه هایی از سیم های فولادی در بین شیشه استفاده کرده اند که باعٍث استحکام بسیار زیاد شیشه می شود.مقاومت بالا باعث شده است این نوع شیشه ها، شیشه های ضد انفجار نیز نامیده شوند.

شیشه سیم دار

 

 

بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc همان هایی هستند که در درب و پنجره مدارس و مکان های عمومی نصب شده اند. گرچه بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc مقاومت مناسبی در برابر انتقال شعله های آتش و دود دارد اما این شیشه ها نسبت به شیشه های حرارت دیده (سکوریت) یا لمینت مقاومت مناسبی دربرابر ضربه ندارند و ممکن است در هنگام ضربه خطرناک باشند. تحمل ضربه و ضد ضربه بودن عامل بسیار مهمی در مکان های فوق ازجمله مدارس، مهد کودک ها و مکان های تفریحی می باشد. برای سال های متمادی، تنها نوع شیشه ای که می توانست آزمون های ضد حریق و ضد ضربه را بگذراند، شیشه سیمی بوده است. با ورود شیشه های جدید که کارایی بهتری از بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc هم در ضد حریق و هم ضد ضربه بودن دارند، بحث ناکارآمد بودن شیشه سیمی جدی تر شده است. متخصصان و منتقدان استفاده از شیشه سیمی ابراز می کنند که با وجود ورود شیشه های جدید و کارآمدتر دلیلی برای استفاده از بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc وجود ندارد و این شیشه ها را عامل بروز بسیار از صدمات می دانند. برخی از آنها پیشنهاد تغییر قوانین و آیین نامه ها را داده اند. از طرف دیگر، متخصصان طرفدار شیشه سیمی، نصب غیر اصولی و غیر ایمن را عامل بروز صدمات می دانند. فروش بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc بیشتر مورد استقبال مدارس و بیمارستان ها قرار گرفته است .  شرکت پنجره ماندگار متعهد است که پس از فروش بهترین شیشه سیم دار پنجره دو جداره با قیمت مناسب و در زمانی کوتاه بار درخواستی شما را به مقصد برساند و تحویل مشتری دهد. مشتریان ما می توانند شیشه مورد نیاز خود را در هر سایز و هر اندازه ای دریافت نمایند.

بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc : امروزه نسل های جدید از شیشه ضد حریق و شیشه ضد آتش وارد بازار شده اند که به خوبی تست های مربوط به شیشه های ضد حریق را گذرانده اند و درجه بالایی از ایمنی در برابر ضربه را هم دارا می باشند. به نظر می رسد شیشه های سیمی به دلیل ضعف در مقابل ضربه، به تدریج جای خود را به سایر انواع شیشه های ضد حریق بدهد.
فروش بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc و ضد انفجار
گروه الف: شیشه های سیم دار معمولی
در کابین های آسانسور، درب های اضطراری و درب های آشپزخانه های رستوران ها کاربرد دارند و بنا به سفارش مشتری به دو صورت خام یا سکوریت آماده تحویل می گردند. با توجه به تقاضای بالای مشتریان برای شیشه های سیم دار آسانسور ضوابط لازم برای سفارش به شرح زیر می باشد:
شیشه سیم دار در آسانسور ها:
بکارگیری شیشه مسلح (شیشه سیم دار)با مواد پلاستیکی مجاز می باشد.

شیشه سیمی

الف- یک یا چند قسمت از سطح درب ، باید با نظر گرفتن موارد زیر شفاف باشد تا نور را از خود عبور دهد

دارای ضخامت حداقل 6میلی متر باشد
حداقل سطح شیشه خوربرای هر درب طبقه 0.015 متر مربع باشد بطوریکه مساحت قسمت شفاف حداقل 0.01 متر مربع باشد
با پهنای حداقل 60 میلی متر و حداکثر 150 میلی متر می باشد لبه پایینی بخشهای شفاف که پهن تر از80 میلی متر است، باید حداقل یک متر بالاتر باشد
گروه ب: شیشه های ضد انفجار خاص
این شیشه ها برای اتاق های کنترل، شرکت های نفتی، ایستگاه های گاز کاربرد دارند. برای سفارش این شیشه ها مشتری باید مشخصات مقاومت مورد نیاز ، کاربرد شیشه  و شدت انفجار احتمالی را در اختیار شرکت بگذارد . این شیشه ها دارای فریم خاص می باشند و عموماً نصب آن توسط تیم نصب دوره دیده شرکت انجام می گردد.
شرکتتولید کننده، عرضه کننده و نصب کننده بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره upvc می باشد. تنوع شیشه های موجود برای استفاده در پنجره های دو جداره یو پی وی سی به مشتریان این امکان را می دهد که با توجه به نیاز خود شیشه هایی مناسب با نوع پنجره ها و ساختمان خود انتخاب نماید. شیشه های جدید که وارد بازار فروش پنجره دوجداره می شوند باعث میشوند که انتخاب نیز برای مشتریان سخت تر و دشوارتر میگردد. یکی از انواع شیشه های جدید، شیشه مسلح (سیم دار) می باشد.
نوعی از شیشه با عنوان شیشه سند بلاست شناخته می شود. در واقع فرایند مات شدن شیشه را سند بلاست گویند. در طی اجرای این تکنیک ساینده های معدنی یا پایه خاک با شتاب بالایی که به دست می آورند، بر روی سطح قطعه موردنظر پرتاب می شوند. در شیشه سند بلاست، عمل سند بلاست باعث مات شدن شیشه از طریق پاشیدن شن و ماسه با شدت زیاد بر روی هر نوع شیشه ای می شود.
شرکت ها و سازمان ها معمولاً از حامیان و طرفداران پر و پا قرص شیشه سند بلاست هستند چراکه از آن برای حک کردن نام تجاری یا برند خود می توانند بهره گیرند. همچنین کاربرد دیگر این شیشه در شرکت ها، سازمان ها و ادارات جداسازی فضایی که کارکنان در آن کار می کنند با استفاده از این نوع شیشه ست. این نوع شیشه در پارتیشن دوجداره، پارتیشن های تک جداره، پارتیشن های شیشه ای،پارتیشن اداری و کارخانه ها نیز بسیار پرکاربردند. در واحدهای مسکونی نیز شیشه سند بلاست کاربرد دارند. بخصوص برای آشپزخانه و حمام می توان از طرح های خاص برای چاپ روی شیشه استفاده نمود. همچنین این شیشه به علت مات بودن در کابین دوش مورد استفاده قرار می گیرند.