درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد

جمعه 31 شهریور 1396
08:15
بهرام پروهان

اگر شما هم قصد سفارش درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد را دارید توصیه می کنیم قبل از اینکه اقدام به خرید درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد برای ساختمان نوساز یا تعویض پنجره ساختمان خود کنید مطالب این صفحه را به دقت بخوانید تا یک بار برای همیشه برای خرید درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد اقدام کنید و هزینه و وقت شما به درستی استفاده شود.

پنجره دوجداره


 

در و پنجره دو جداره یو پی وی سی فولکس واگنی

جمعه 31 شهریور 1396
07:30
بهرام پروهان

یکی از نکات مهم در خرید در و پنجره دو جداره یو پی وی سی فولکس واگنی  این است که پروفیلهای خارجی اکثراً در شرایط جوی ایران که نوعاً گرم و خشک است دوام ندارند. این پروفیلها در هوای مرطوب و بارانی اروپا بسیار خوب هستند ولی برای تغییر رنگ ندادن در مقابل تابش شدید آفتاب در مناطق مختلف ایران بایستی گواهینامه فنی مقاومت در شرایط جوی ایران را از وزارت مسکن و شهر سازی دارا باشند.


پنجره هلالی دوجداره

 


پنجره دوجداره upvc کشویی تک ریلی

پنج‌شنبه 30 شهریور 1396
13:15
بهرام پروهان

استفاده از پنجره دوجداره upvc کشویی تک ریلی در ساختمانها این محصول را به رایج ترین نوع در میان سایر انواع درب و پنجره کشویی کشورهای پیشرفته تبدیل کرده است استاندارد های بالا جهت جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از ویژگی های منحصر پنجره دوجداره upvc کشویی تک ریلی می باشد.


 

پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی نیمه اتوماتیک

پنج‌شنبه 30 شهریور 1396
12:57
بهرام پروهان

یکی از قطعات اصلی پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی نیمه اتوماتیک زاماک نام دارد زاماک یکی از اجزای درب و پنجره دوجداره می باشد که نقش کلیدی را ایفا می کند، زاماک یک نوع آلیاژ است که برخی از قطعات مورد استفاده در صنعت ما از جنس آن ساخته شده ‏اند.


پنجره دوجداره

   

پنجره دوجداره یو پی وی سی دو حالته

چهارشنبه 29 شهریور 1396
14:36
بهرام پروهان

پنجره دوجداره  یو پی وی سی دو حالته از نگاه طرح و مدل دارای شکل های متنوع و گوناگونی می باشند، که با توجه به سلیقه و نوع سفارش شما مشتریان عزیز می توان مناسب ترین طرح پنجره دوجداره  یو پی وی سی دو حالته را انتخاب نمود. انتخاب مدل جدید پنجره مناسب با دکوراسیون منزل تاثیر زیادی بروی زیبایی و شکوه جلوه اتاق نشیمن، پذیرایی و سایر اتاق های خانه شما خواهد گذاشت.


نمایندگی پنجره دوجداه