X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی

چهارشنبه 11 مرداد 1396
11:58
بهرام پروهان
از پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی اغلب در پذیرایی خانه استفاده می کنند چرا که جلوه ای زیبا به منزل می دهد. پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی به دلیل نصب شیشه ساده و هزینه تولید کمتر، نسبت به پنجره های کمانی مقرون به صرفه تر می باشند.  
در سال های اخیر با توجه به اهمیت دکوراسیون داخلی و خارجی نمایندگان انواع درب و پنجره دوجداره را در اختیار خریداران قرار می دهند. پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی جلوه ای ویژه به نمای داخلی و خارجی ساختمان می دهد چرا که پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره های ثابت و بازشو است که بادر  کنار هم قرارگرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چند ضلعی را پدید می آورند.
مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی یا Bay Window به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون ایجاد می کند. این پنجره دوجداره مقاومت بالای انواع ثابت وبازشو را حفظ میکند. امکان قرارگرفتن کتیبه نیز در پنجره دو جداره یو پی وی سی خلیجی وجود دارد. به دلیل نصب شیشه ساده در این پنجره های دوجداره یو پی وی سی و هزینه تولید کمتر، نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر هستند. بسیاری از مردم تصور می کنند که پنجره های پیش آمده از ساختمان (پنجره شاه نشین یا پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی یا bay window)، سنتی و منسوخ شده اند،حال آنکه این مدل پنجره های یو پی وی سی مزایای بسیاری دارا هستند ،که آنها را واجد ارزش می کنند.


پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی و مزایای آن:
اضافه کردن زیربنا(درنتیجه ارزش بالاتر) به خانه شما. اضافه کردن نور و رو شنایی به فضا،به خصوص به لطف شیشه های پانوراما که نور را از زوایای مختلف به داخل فضا هدایت می کنند. امکان تهویه و سیرکولاسیون هوا به دلیل قابلیت باز و بسته شدن پنجره. پنجره های دوجداره خلیجی با طراحی خوب می توانند فضایی همه کاره و چند منظوره ایجاد کنند: مکانی برای خوابیدن،مطالعه،نیمکت،جایی برای ذخیره سازی،نیمکت غذاخوری یا صبح انه خوری و یا ترکیبی از این موارد.
۱- آنها احساس لطیف معمارانه را به فضا می بخشند.
۲- پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی می توانند تبدیل به نقطه کانونی برای فضا شوند.
۳- این پنجره ها بهترین مکان برای ترکیب با فضاهای ذخیره سازی هستند.
۴- پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی می توانند حس مینیمالیستی و مدرن به فضا ببخش ند.
۵- این پنجره ها می توانند آیتم های مختلفی را در فضا کنار هم قرار دهند.
۶- آنها می توانند مکانی راحت برای استراحت باشند.
۷- پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی یک قاب زیبا از طبیعت بیرون خود است.
در استحکام پنجره دوجداره یو پی وی سی خلیجی با ابعاد استاندارد، به غیر از طراحی عوامل زیر نیز موثر می‌باشند:
•    پرو فیل و مقاومت خمشی آن
•    نوع یراق آلات
•    نوع شیشه
•    وجود قوطی U گالوانیزه با ضخامت مناسب در سطح مقطع پروفیل و وجود سطح گالوانیزه در جایگاه مخصوص تعبیه شده جهت ورود و اتصال پیچ  به آن و جلوگیری از هرز شدن پیچ.