X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

درب و پنجره دوجداره ترک

یکشنبه 1 مرداد 1396
09:00
بهرام پروهان
 با افزایش استقبال از پنجره های UPVC پروفیل های ترکیه راه خود را به ایران باز کردند . درب و پنجره دوجداره ترک بدلیل قیمت کمتر در ایران مورد استفاده قرار گرفته است . درب و پنجره دوجداره ترک مزایای فراوانی دارند اما به شرطی که به بهترین حالت ساخته شوند و توسط نصاب ماهر نصب شوند.

شرکت آلوپلاست

  
محصولات زیبا و خوش تراشی که از پروفیل درب و پنجره دوجداره ترک ساخته شده اند، در هر رنگ و شکلی که برای شما قابل تصور باشد در دسترس می باشند. قیمت درب و پنجره دوجداره ترک را نمی توان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشو های آن بطور دقیق و درست محاسبه کرد چرا که قیمت درب و پنجره دوجداره ترک به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه دو جداره بر اساس متر مریع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.  صنایع انبوه سازی ساختمان های پیش ساخته با تکیه بر دانش روز و استانداردهای جدید بین المللی با استفاده از فن آوری روز آمد کشورهای صنعتی اروپا تعریف و تدوین گردید.
تمامی محاسبات از قبیل قیمت ساخت درب و پنجره دوجداره ترک ، لیست برش پروفیل ، لیست برش شیشه ، لیست یراق آلات و … با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC و توسط کامپیوتر به طور کاملاً دقیق انجام می شود. قیمت پیشنهادی ما برای هر پروژه شامل درب و پنجره دوجداره ترک ، شیشه ( تک جداره یا دو جداره ) ، یراق آلات مربوطه و نصب در محل می باشد. فریم قبلی و حمل درب و پنجره ها و شیشه تا محل پروژه بر عهده مشتری است. در پروژه های بازسازی بعد از برآورد هزینه کل کار ، هزینه های جانبی همچون هزینه فرزکاری ، جوشکاری و تعویض پنجره ها بعد از بازدید از کار محاسبه میگردد.

پنجره یو پی وی سی

انواع پروفیل upvc در درب و پنجره دوجداره ترک
در بازار ۵ مدل پروفیل از لحاظ اعتبار و کیفیت موجود می باشد:
۱- پروفیل های آلمانی وارداتی از قبیل: VISTABEST– VEKA – SALAMANDR- BROGMAN و …
۲- پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی آلمان یا اتریش با وزن استاندارد مانند: -بوتیا – سیندژ – همارشتن
۳- پروفیل های درب و پنجره دوجداره ترک درجه یک با رعایت وزن استاندارد مانند: TEKNO PLAST- SHEFFER- FISHER – WINHOUSE- WINTECH
۴- پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی ترکیه یا چین با وزن پائین تر مانند: ABI – HOFMAN- LG – C-one – AVERTA- ARIA IDEAL- MAJOL و …
۵- پروفیل های درب و پنجره دوجداره ترک درجه ۲ با وزن پائین تر مانند AKAPEN – ROTOLINE و …