X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

پنجره دوجداره upvc تراس

یکشنبه 11 تیر 1396
13:58
بهرام پروهان
پنجره دوجداره تراس بهترین و مدرن ترین گزینه برای استفاده بهینه از فضای بالکن خانه در چهار فصل سال می باشد.شرکت های معتبر درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی  امکان خرید و نصب آسان پنجره دوجداره تراس را برای شما با بهترین کیفیت به ارمغان می آورند.

خرید پنجره تراس
  
امروزه بسیاری از افراد به فکر استفاده از درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی برای تراس های خود هستند. این شرکت این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با کمترین هزینه درب و پنجره تراس خود را تهیه نمایید. با استفاده از پنجره تراس می توان از محیط پوشیده و بسته تراس بیشترین استفاده را داشت. مزایای استفاده از پنجره دوجداره تراس به شرح زیر است:
بهینه سازی در مصرف انرژی: امروزه مواجه شدن با کمبود انرژی و همچنین گران شدن انرژی ، بهینه سازی در مصرف را انرژی را به امری ضروری تبدیل کرده است. پنجره ها، مهمترین هدر دهنده انرژی در ساختمان ها هستند. با استفاده از پنجره دوجداره تراس در مصرف انرژی ساختمان صرفه جویی می شود و به تبع آن هزینه های پرداختی ساکنین خانه کاهش چشمگیری پیدا می کند.
 حذف اشعه ماورای بنفش: امروزه ثابت شده است که اشعه ماورای بنفش UV برای سلامتی انسان مضر است و همچنین تابش آن بر روی اثاث منزل باعث پوسیدگی و از بین رفتن وسایل منزل می شود. با استفاده از پنجره دوجداره تراس اثرات مخرب این اشعه بسیار کاهش می یابد.
کاهش آلودگی های صوتی: میزان آلودگی صوتی در شهرهای بزرگ بین 75 تا 80 دسی بل می باشد . این میزان از آلودگی صوتی زندگی آرام و آسوده را از بسیاری از ساکنین شهرها سلب کرده است. با استفاده از پنجره دوجداره تراس تا 45 دسی بل از آلودگی صوتی کاسته می شود و می توان از محیط تراس استفاده بهینه داشت.
جلوگیری از ورود آلاینده ها: عایق بندی پنجره دوجداره تراس به نحوی است که مانع ورود سوزهای سرد زمستانی و بادهای گرم تابستانی می شود. همچنین ورود هوای آلوده ، گرد و غبار که باعث کثیفی منزل و محیط داخل می شود ، با نصب پنجره دوجداره  تراس کاملا قطع می شود.
عدم نیاز به رنگ آمیزی و نگهداری آسان: ترکیبات بکار رفته در ساخت پروفیل پنجره دوجداره تراس اکسید نمی شوند و رنگ بکار رفته در ساخت آن در مقابل اشعه UV خورشید مقاومت کامل دارد بنابراین تغییر رنگ در پنجره های دوجداره تراس رخ نمی دهد.
 مدل ها و طرح های مختلف: بخش بزرگی از زیبایی ظاهر نمای ساختمان به پنجره های تراس بازمی گردد. معماران بزرگ جهان زمان زیادی را صرف طراحی پنجره هایی می کنند که جلوه ای ویژه به نمای ساختمان بدهد. پنجره دوجداره تراس در طرح ها و مدل های مختلف طراحی می شود.
این شرکت مفتخر است که پنجره دوجداره تراس را در رنگ بندی های مختلف و مطابق با سلیقه های مختلف به مشتریان ارائه دهد.