X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

فروش وو تعویض پنجره دو جداره upvc

چهارشنبه 7 تیر 1396
10:32
بهرام پروهان
فروش و تعویض درب و پنجره دوجداره سالیان طولانی است که رونق چشمگیری پیدا کرده است. درب و پنجره دوجداره درعین زیبایی دارای قیمت مناسبی هستند و قابلیت بازیافت دارند. بنابراین بسیاری از سازندگان به جای استفاده از درب ها و پنجره های آهنی از درب ها و پنجره های دوجداره upvc استفاده می کنند تا جلوی هزینه های جاری واتلاف انرژی باارزش را بگیرید.

فروش اینترنتی پنجره دوجداره
  
استفاده از باکیفیت ترین برندهای آلمان و ترکیه. (Roto) (ENDOW) تولید و نصب درب و پنجره دوجداره upvc با دستگاهای اتوماتیک. تولید بهترین و مرغوب ترین شیشه های دوجداره باتزریق گاز ارگون. ضمانت نامه برای تمامی پروفیل و شیشه های دو و سه جداره. این شرکت قابلیت تعویض پنجرهای قدیمی شما را با پنجره های 2 و 3 جداره upvc را دارد. اکیپ های اجرایی این شرکت تجربه انجام این کار را به کرات دارا می باشند. این عملیات بدون هیچ گونه تخریب انجام میشود. ابتدا کارشناسان ما از محل مورد نظر شما بازدید میکنند. در مدت 24 ساعت نقشه و طرح پنجره های شما به همراه زمان انجام عملیات اماده میباشد. پس از توافق در خصوص مفاد قرارداد و براورد هزینه های آن ظرف مدت 5 روز سفارش شما اماده تحویل می باشد. 48 ساعت قبل از اماده سازی سفارش شما واحد فروش تاریخ دقیق عملیات اجرا را به شما اطلاع خواهد داد. کلیه عملیات تعویض و جایگزینی پنجره های شما ظرف یک روز انجام میشود. بازدید اولیه جهت براورد هزینه و مشاوره در محل رایگان میباشد/ برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش پنجره دوجداره ما تماس بگیرید.
 مزایای تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره:
عایق گرما و سرما: طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، 48 درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و 24 درصد از درها است. عایق بودن شیشه ها، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را تا 45 درصد کاهش می دهد.
عایق صوتی:شیشه های چند جداره، نوع گاز مصنوعی بین شیشه ها، استفاده از درزگیرهای لاستیکی مناسب و همچنین فضای متخلخل پروفیل های UPVC، موجب شده این پنجره ها نسبت به پنجره های فلزی سبکتر بوده، در عین حال عایق خوبی در مقابل صوت می باشند و مقاومت کافی در برابر باد و طوفان و لرزش در هنگام باد از خود بروز دهند.

پنجره دوجداره

کارایی و تنوع شکل و رنگ:تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع، پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی به وسیله چرخش دستگیره:امکان استفاده راحت برای تهویه ی هوا یا باز و بسته کردن پنجره ها را فراهم می سازد.
اقتصادی:پنجره  دوجداره یو پی وی سی نیاز به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری به صورت سفید و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره دوجداره به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد.