فروش پنجره دوجداره لیفت اند اسلاید

شنبه 27 خرداد 1396
15:25
بهرام پروهان
فروش پنجره دوجداره و درب های لیفت اند اسلاید در نمایندگی های معتبرمحدودی به فروش می رسند.این درب ها و پنجره های یو پی وی سی که جدید می باشند . این نوع پنجره دوجداره برای مکان هایی که چشم انداز زیبایی دارند وبهتر است از پنجره هایی که تحمل وزن بالایی داشته و با قید کمتر و شیشه های بزرگتر هستند استفاده می شوند.  سیستم درب و پنجره لیفت اند اسلایدینگ برعکس درب های فولکس واگنی باز و بسته کردن آن نیز راحت است.

لیفت اند اسلاید

  
مکانیسم حرکت در پنجره های Lift and Slide: پنجره ها از لحاظ نوع بازشو به دو بخش اصلی لولایی و کشویی تقسیم بندی می شوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. عمده ترین مشکل در پنجره های کشویی بحث هوابندی و آب بندی این نوع از پنجره هاست که در سیستم های Lift and Slide این نقص کاملا مرتفع گردیده است.
در این سیستم هوا بندی به جای مویی که در پنجره های کشویی ساده انجام می شود از طریق لاستیک های EPDM انجام می گیرد . اما از انجا که لاستیک ها به دلیل اصطکاک با هم جلوی حرکت پنجره را می گیرد طراحان با ساخت یراق آلات Lift and Slide نوعی از پنجره کشویی را طراحی و ارائه کرده اند که پنجره در زمان حرکت ابتدا از محل خود بلند شده، لاستیک ها را از پروفیل جدا نموده و در هنگام قفل شدن پنجره ها لاستیک ها درگیر می شوند .

پنجره لیفت اند اسلاید

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید پنجره در دو حالت بسته و باز به صورت Lift عمل می کند مکانیسم حرکت به این شکل است هنگامی که دستگیره به سمت بالا چرخیده می شود، یراق بازشو را به سمت بالا کشیده و پنجره را از روی فریم تا حدود 5 میلی متر بلند می کند  در این حالت لاستیک ها دیگر با پروفیل در گیر نیستند و پنجره به راحتی حرکت می کند در زمانی که پنجره در حالت قفل قرار می گیرد مجددا پنجره بر روی فریم نشسته و لاستیک ها از هر چهار طرف در گیر می شوند که این امر باعث می شود تا هوابندی از طریق لاستیک انجام گیرد در کل یراق Lift and Slide پنجره را به صورت عمودی بلند نموده به صورت افقی حرکت می دهد.
شرکت این مدل درب  و پنجره دوجداره لیفت اند اسلاید را با بهترین یراق آلات و پروفیل تولید و عرضه می نماید.