X
تبلیغات
زولا

فروش درب و پنجره چندجداره در ایران

سه‌شنبه 2 خرداد 1396
10:17
بهرام پروهان
شرکت های فروش درب و پنجره چند جداره درایران و تمام نقاط جهان فعالیت گستره دارند . در ایران مایندگی های مختلفی در سطح کشور وجود دارند که یکی از این شرکت ها که دارای تیمی بسیار فعال و کارشناس است و به تنهایی در بسیاری از نقاط کشور خدمات ارائه می دهد ما هستیم.

شیشه سه جداره

  
درب و پنجره چندجداره همانند درب و پنجره دوجداره دارای مزیت های گوناگونی است که در ادامه با تک تک آنها آشنا می شوید .
استفاده و نگهداری آسان: بازشو پنجره دوجداره  یو پی وی سی ما بسیار سبک وزن هستند. بنابراین می توان آنها را با حداقل تلاش بلند کرد. یو پی وی سی بادوام هرگز پوسیده نمی گردند, پوسیده پوسیده, ورقه ورقه و یا کنده نمی شوند. همچنین گزینه ای دارند با عنوان شیشه های خود پاک شونده. طراحی بازشوها به صورتی است که تمیز کردن شیشه های بیرونی از داخل بسیار ساده است.
گرمتر: بازشو پنجره های دوجداره یو پی وی سی ما با استفاده از متریال و مواد مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف ساخته شده است و در برابر کوران مقاوم خواهد بود. این بدان معناست که این پنجره ها گرمای بیشتری را نسبت به پنجره های قدیمی که  عملکرد حرارتی B دارند، ذر داخل خانه حفظ می کنند.
ساکت تر: پروفیل چند چنبر، فضای 16 میلی متری بین دو لایه شیشه پر شده با گاز آرگون و لنگه های به هم چسبیده در بازشو های پنجره یو پی وی سی ما، کمک می کنند که به سر و صداهای ناخواسته بیرونی اجازه ورود به داخل خانه را ندهیم.
انتخاب های بیشتر: بازشوهای پنجره دوجداره  یو پی وی سی اما، تنوع و رنج وسیعی در طراحی و رنگ دارند. همین امر باعث می شود که بتوانیم مطابق با نوع شیشه، یو پی وی سی مناسبی را انتخاب کرد.
امنیت بیشتر: کلید قابل قفل شدن مرسوم توسط یک تقویت فولاد گالوانیزه ضمانت شده است که این کار جهت استحکام و امنیت بیشتر انجام گرفته است.ما جهت حفظ امنیت درب و پنجره های یو پی وی سی مطابق با استاندارد بریتانیا عمل می کنیم. یک محدودیت اختیاری هم وجود دارد که اجازه تهویه هوا به صورت امن را می دهد.
گارانتی: بازشوهای پنجره یو پی وی سی ما دارای گارانتی هستند و این گارانتی به هر نوع و مدلی از این درب ها و پنجره ها و همچنین به نصب آنها تعلق می گیرد.