نمایندگی درب و پنجره دوجداره

دوشنبه 29 خرداد 1396
15:55
بهرام پروهان
نمایندگی های مختلف درب و پنجره دوجداره درسراسر کشور در حال فعالیت هستند. این شرکت ها دارای تیم کارشناسی حرفه ای هستند که اطلاعات مورد نیاز جهت خرید درب دوجداره و پنجره دوجداره را به مشتریان منتقل مینمایند تا مشتریان بتوانند به درستی تصمیم بگیرند و بهترین خرید را داشته باشند.

پنجره هلالی دوجداره

 

فروش بازشو پنجره دوجداره لیفت اند اسلاید

یکشنبه 28 خرداد 1396
14:52
بهرام پروهان
 این شرکت از نمایندگی های معتبر و بسیار فعال در این زمینه است که چندین سال است به تولید درب  و پنجره دوجداره  upvc مشغول می باشد. سیستم درب های کشویی lift and slide نوعی پنجره کشویی بسیار بزرگ هستند که نمایی با کمترین قید یا مولیون را در بر می گیرند.

پنجره لیفت اند اسلاید

 

فروش پنجره دوجداره لیفت اند اسلاید

شنبه 27 خرداد 1396
15:25
بهرام پروهان
فروش پنجره دوجداره و درب های لیفت اند اسلاید در نمایندگی های معتبرمحدودی به فروش می رسند.این درب ها و پنجره های یو پی وی سی که جدید می باشند . این نوع پنجره دوجداره برای مکان هایی که چشم انداز زیبایی دارند وبهتر است از پنجره هایی که تحمل وزن بالایی داشته و با قید کمتر و شیشه های بزرگتر هستند استفاده می شوند.  سیستم درب و پنجره لیفت اند اسلایدینگ برعکس درب های فولکس واگنی باز و بسته کردن آن نیز راحت است.

لیفت اند اسلاید

 

نماینده فروش پنجره دوجداره ارزان

پنج‌شنبه 25 خرداد 1396
09:16
بهرام پروهان
این شرکت از جمله شرکت هایی است که کار فروش درب ها و پنجره های دو و یا سه جداره را در سطح کشور انجام می دهد. ساخت درب و پنجره دوجداره باید با بهره گیری از تیمی متخصص و با تکنولوژی روز دنیا باشد تا کیفیت بالایی داشته باشند. از این رو توصیه می گردد که برای خرید درب و پنجره دوجداره به این شرکت و دیگر شرکت های معتبرمراجعه نمایید.

معماری ساختمان درب و پنجره دوجداره
 

شیشه دوجداره پنجره upvc

سه‌شنبه 23 خرداد 1396
11:26
بهرام پروهان
این شرکت توانسته با بهره گیری از پرسنل متخصص، دانش روز، ماشین الات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت و استاندارد، اقدام به تولید تخصصی درب و پنجره دو جداره و شیشه های دوجداره با تزریق گاز آرگون نماید. پنجره دوجداره با شیشه های دو و یا سه جداره در مقایسه با انواع دیگر شیشه ها مقاوم تر بوده و در برابر سرما و گرمای محیط بیرون عایق می باشند.

شیشه سه جداره